Beyond BLAST

Beyond BLAST – toczenie z wewnętrznym doprowadzeniem chłodziwa to pierwszy taki produkt firmy Kennametal! Połączenie kilku płytek w całkiem nowej formie i innowacyjny system polegający na precyzyjnym doprowadzaniu chłodziwa przez płytkę pod wysokim lub niskim ciśnieniem, dokładnie w miejsca, w których jest najbardziej wymagane to gwarancja większej wydajności, lepszej efektywności pracy oraz dłuższej żywotności narzędzia. Produkty w serii Beyond BLAST powstały specjalnie z myślą o umożliwieniu obróbki tytanu oraz innych żarowytrzymałych stopów. Swoje zastosowanie znajdą także przy obróbkach wytwarzających dużą ilość ciepła. Standardowe działanie z możliwością zastosowania niestandardowych rozwiązań sprawiają, że to produkt niezwykle uniwersalny.

Narzędzia Beyond BLAST™ w połączeniu z wybranymi płytkami oraz przy odpowiednio dostosowanych warunkach obróbki mogą zyskać nawet o 300% większą trwałość! Ponadto, dają możliwość nie tylko większej skuteczności, ale także sprawniejszego działania oraz znacznego skrócenia cyklu. W celu ułatwienia operatorowi pracy zastosowano przemyślaną konstrukcję łamacza wiórów, która w duecie z precyzyjnym doprowadzaniem chłodziwa samodzielnie kontroluje odprowadzanie odpadów oraz zapewnia wysoką jakość wykończenia.

Firma Kennametal wprowadziła na rynek produkt całkiem nowy, zaskakujący swoim działaniem i nowoczesnymi rozwiązaniami. To podejście, które wnosi obróbkę stopów żarowytrzymałych na całkiem nowy, wyższy poziom. Producenci zadbali o ochronę środowiska poprzez zmniejszenie negatywnego wpływu na otoczenie oraz energooszczędne działanie, dzięki czemu mogą Państwo zyskać nie tylko pod względem jakości skrawania, ale także dodatkowych oszczędności.

Dane kontaktowe
CNC Art Marek Fiołka
ul. Mickiewicza 18, Racibórz 47-400, Polska
biuro@cncart.pl, +48 32 415 00 77, +48 32 797 11 76

Moduł - zakładki FB,Twitter etc

©2020 CNC Art Marek Fiołka. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.