cncart-marka1.jpg
CNC Art
lider dystrybucji & rozwiązań Kennametal
 
 
CNCArt jest firmą, której model biznesowy opiera się przede wszystkim na dostarczaniu narzędzi i rozwiązań wspierających rozwój takich gałęzi przemysłu, jak: motoryzacja, lotnictwo, energetyka, przemysł ciężki i ogólny. Nasza ogromna wiedza oraz bogate zaplecze sprzętowe, umożliwiają nam oferowanie klientom pełen zakres usług związanych z obróbką i skrawaniem od wyboru narzędzi, doboru parametrów technologicznych, tworzeniu programów, wdrażaniu technologii, aż po szkolenie pracowników i operatorów. Tworzymy zespół ekspertów dążących do realizacji głównego założenia firmy, jakim jest zadowolenie klienta. Dzięki młodej kadrze CNCArt rozwija się dynamicznie zajmując coraz mocniejszą pozycję na rynku.
cncart-marka2a.jpg
Korzyści & atuty
Optymalizujemy przemysł zawodowo
 
 
ico bogata funkcjonalnosc

Nie tylko narzędzia - również rozwiązania

Same urządzenia i produkty to za mało, by w pełni zmaksymalizować wydajność firmy. Oferujemy unikalne rozwiązania, które pomogą w rozwoju biznesu.
ico bogata funkcjonalnosc

Niższe koszty produkcji

Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom, programom i wdrożeniom procesów technologicznych, gwarantujemy znaczny spadek kosztów produkcji.
cncart-marka3.jpg
Kodeks postępowania
Wymierne korzyści dla twojej firmy
 
 
ico zarzadzam

Skutecznie doradzamy

CNCArt to zespół ekspertów mających dużą wiedzę i doświadczenie. Wspólnie pracujemy na sukces firm naszych klientów i pomagamy w dobraniu najlepszych rozwiązań.
ico umozliwiam

Sprzedajemy odpowiednie narzędzia Kennamaetal

Kennametal jest uznaną i renomowaną marką narzędzi do skrawania i obróbki metali. W naszej ofercie mamy szeroki asortyment produktów tej renomowanej firmy.
ico zarzadzam

Piszemy programy technologiczne

Specjalizujemy się również w programach parametrycznych. Tworzone przez nas aplikacje i oprogramowanie są zoptymalizowane do osiągania jak najlepszego wyniku.
ico umozliwiam

Zmniejszamy koszty produkcji

Zoptymalizowane procesy technologiczne wpływają na ograniczenie czasu, a co za tym idzie znaczne oszczędności w zakresie kosztów produkcji.
Dane kontaktowe
CNC Art Marek Fiołka
ul. Mickiewicza 18, Racibórz 47-400, Polska
biuro@cncart.pl, +48 32 415 00 77, +48 32 797 11 76

Moduł - zakładki FB,Twitter etc

©2020 CNC Art Marek Fiołka. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.