Wiertła węglikowe SGL do stali nierdzewnych

Wiertła węglikowe SGL Beyond™ firmy Kennametal to narzędzia przeznaczone głównie do obróbki stali nierdzewnej, jednak z uwagi na swoją wysoką wydajność oraz doskonałą trwałość, świetnie sprawdzi się również przy skrawaniu standardowej stali oraz stopów żaroodpornych. Zastosowanie geometrii wierzchołka wiertła SGL z właściwościami centrującymi oraz niewielkim naciskiem sił osiowych, w połączeniu z ulepszoną konstrukcją rowka wiórowego z możliwością wykonywania głębszych otworów w najbardziej wymagających materiałach sprawia, że wiertła SGL Beyond™ to narzędzia, które bez obaw można zaliczyć do produktów z najwyższej półki. Producenci połączyli różne, unikatowe, sprawdzone technologie stosowane w firmie, tym samym osiągając narzędzie, które doskonale sprawdzi się przy produkcji masowej.

Właściwości i zalety  monolitycznych wierteł HP:

  • Gatunek KCSM15™ Beyond – wyróżniający się lepszą o CO NAJMNIEJ 10-30% wydajnością oraz trwałością, jednowarstwowo powlekany PVD AITiN drobnoziarnisty węglik, wyróżniający się wysoką odpornością na zużycie oraz znacznie mniejszym przyleganiem do stali nierdzewnej. Dzięki polerowanej powierzchni system odprowadzania wiórów działa sprawniej (również przy chłodziwie z niskim ciśnieniem).
  • Gatunki niestandardowe, wykonywane na specjalne zamówienie klienta – ze średnicami pośrednimi dostępnymi w wersji rozwiązań specjalnych, dostępne w różnych długościach, z wiertłami stopniowymi, ze znaczną różnicą pomiędzy wartościami średnic poszczególnych stopni i złożonej geometrii wierteł (nie są polecane do użytku przy austenitycznej stali nierdzewnej). Polecamy stosowanie z uchwytami hydraulicznymi marki Kennametal wersja Slim Line.
Dane kontaktowe
CNC Art Marek Fiołka
ul. Mickiewicza 18, Racibórz 47-400, Polska
biuro@cncart.pl, +48 32 415 00 77, +48 32 797 11 76

Moduł - zakładki FB,Twitter etc

©2020 CNC Art Marek Fiołka. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.