cncart-ciezki1.jpg
Rozwiązania CNC Art
dla przemysłu ciężkiego
 
 
Z przyjemnością informujemy, że mamy przygotowaną specjalną ofertę dla przedstawicieli firm z sektora tzw. przemysłu ciężkiego. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki i szczególnych wymagań tego typu branży, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaoferować coś niepowtarzalnego. Udostępniamy rozwiązania które przynoszą korzyści w postaci niższych kosztów produkcji. Ponadto tworzymy programy CNC optymalizujące i przyspieszające prace.
cncart-ciezki2.jpg
Produkty KENNAMETAL
Dla sektora ciężkiego
 
 
Dostarczamy szeroki wybór najlepszych jakościowo produktów, znanej światowej marki Kennametal. To producent, z którego akcesoriów korzystają najwięksi światowi potentaci z sektora ciężkiego. Twoja firma również powinna znaleźć się w tym gronie. Naszym klientom proponujemy nie tylko sprzedaż akcesoriów, ale także doradztwo i pomoc we wdrożeniach technologicznych. To wszystko sprawia, że CNCArt jest marką, której warto zaufać. Korzystaj z najlepszego sprzętu i dowiedz się, co to znaczy jakość!
Formularz ofertowy
Zapytaj o indywidualną ofertę
 
 
Wszystkie rozwiązania dopasowywane są przez nas indywidualnie do potrzeb konkretnego odbiorcy. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, a w odpowiedzi prześlemy spersonalizowaną ofertę. Gwarantujemy szybkość i skuteczność!
Imię i nazwisko: (*)
Wpisz poprawne imię!

Adres email: (*)
Wpisz poprawny email!

Telefon: (*)
Wpisz poprawny numer telefonu. Np: +48509509509

Interesuje mnie: (*)
Wybierz swoje zainteresowanie!

Kiedy możemy zadzwonić:
Invalid Input

Wiadomość:
Invalid Input

Invalid Input

Dane kontaktowe
CNC Art Marek Fiołka
ul. Mickiewicza 18, Racibórz 47-400, Polska
biuro@cncart.pl, +48 32 415 00 77, +48 32 797 11 76

Moduł - zakładki FB,Twitter etc

©2020 CNC Art Marek Fiołka. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.