cncart-ogolny1.jpg
Rozwiązania CNC Art
dla przemysłu ogólnego
 
 
Powołujemy do życia świeże, unikalne, kreatywne rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb naszych odbiorców. Wszystkie tworzone przez nas programy są zawsze zoptymalizowane do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Niezależnie od branży, jesteśmy w stanie dostarczyć nowoczesnych, dopasowanych do specyfiki firmy rozwiązań w zakresie obróbki i cięcia metali. Nasz zespół jest do dyspozycji.
cncart-ogolny2.jpg
Produkty KENNAMETAL
Dla sektora ogólnego
 
 
CNCArt jest oficjalnym dystrybutorem produktów dla sektora ogólnego, renomowanej marki Kennametal,. W ofercie mamy szeroki wybór maszyn i akcesoriów usprawniających procesy technologiczne w zakresie obróbki metali i innych materiałów. Oprócz samych produktów Kennametal oferujemy także rozwiązania które przynoszą korzyści w postaci niższych kosztów produkcji, szybszych czasów realizacji i większej precyzji. Specjalizujemy się również w programach parametrycznych oraz kompletnych wdrożeniach procesów technologicznych związanych z obróbką skrawaniem.
Formularz ofertowy
Zapytaj o indywidualną ofertę
 
 
Nasza oferta zawsze jest dopasowywana indywidualnie do konkretnych potrzeb i wymagań odbiorców. Nie stosujemy gotowych rozwiązań dla wszystkich, w zamian zaproponujemy coś, specjalnie dla Twojej firmy. Napisz do nas już teraz!
Imię i nazwisko: (*)
Wpisz poprawne imię!

Adres email: (*)
Wpisz poprawny email!

Telefon: (*)
Wpisz poprawny numer telefonu. Np: +48509509509

Interesuje mnie: (*)
Wybierz swoje zainteresowanie!

Kiedy możemy zadzwonić:
Invalid Input

Wiadomość:
Invalid Input

Invalid Input

Dane kontaktowe
CNC Art Marek Fiołka
ul. Mickiewicza 18, Racibórz 47-400, Polska
biuro@cncart.pl, +48 32 415 00 77, +48 32 797 11 76

Moduł - zakładki FB,Twitter etc

©2020 CNC Art Marek Fiołka. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.